Współpraca

Współpracuję w modelu dropshipping. Jeśli chcesz rozszerzyć ofertę swojego sklepu o rośliny owadożerne i zestawy do uprawy zostaw wiadomość. 

W jakim czasie wysyłam paczki?
Większość paczek wysyłam tego samego dnia – przy zamówieniach rano lub następnego. W sezonie mogą wystąpić opóźnienia wynikające np. z potrzeby produkcji nowych zestawów. W ewentualnych przypadkach są to maksymalnie 2 dni robocze.

Czy wysyłam na Państwa etykietach?
Tak, wysyłam Państwa zamówienie na listach przewozowych przesłanych mailowo za dopłatą do 1 zł za pakowanie paczki. Koniecznością przy przekazywaniu listów przewozowych jest: wysyłka listów przewozowych zbiorczo i nazewnictwo pliku umożliwiająca jego identyfikacje.

Ceny i rabatowanie
Z czasem i rozwinięciem współpracy powiększam możliwości rabatowania. Wynika to z tego, iż produkty oferowane są już pierwotnie w atrakcyjnych cenach, na które nie narzucam dużych marż.

Od czego zacząć?
Proszę Państwa o dane firmy oraz miejsca sprzedaży np. Facebook, Allegro, Sklep internetowy.

Jak składać zamówienia?
Zamówienia składają Państwo za pomocą strony www.muraszek.pl z wykorzystaniem przydzielonego kodu rabatowego. Istnieje możliwość przekazywania zamówień bezpośrednio przez baselinkera.

Jak wystawiam faktury?
Faktury wysyłane są automatycznie na adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Nie wysyłam faktur w formie papierowej, więc nie muszą się Państwo martwić o dostarczenie do Waszego klienta takowej faktury.